Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 20:51
Groźny incydent w Łodzi. Podszedł do auta i sięgnął po siekierę

Groźny incydent w Łodzi. Podszedł do auta i sięgnął po siekierę

Niebezpiecznie na Pabianickiej w Łodzi. 40-letni Ukrainiec podszedł do zaparkowanego samochodu, po czym wyciągnął z jego wnętrza siekierę i uszkodził auto. Został zatrzymany jeszcze na miejscu przez świadków.
Groźny incydent w Łodzi. Podszedł do auta i sięgnął po siekierę

40-letni Ukrainiec zaatakował siekierą auto

Do zdarzenia doszło w godzinach popołudniowych w piątek 26 czerwca na ul. Pabianickiej w Łodzi.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 40-letni obywatel Ukrainy podszedł do pojazdu Honda, w którym siedział jego właściciel, otworzył drzwi, zabrał z wnętrza pojazdu siekierę i przy jej pomocy zniszczył tylną szybę samochodu. Mężczyzna został ujęty przez postronne osoby, a następnie przekazany policjantom, którzy przybyli na miejsce

- mówi podkom Maksymilian Jasiak, Komenda Miejska Policji w Łodzi.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Jaki był motyw działania 40-latka? Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z VII Komisariatu Policji w Łodzi.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze