Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 21:34

Na sygnale

Skopał auto bez powodu. Straty nie są małe
Skopał auto bez powodu. Straty nie są małe
Skopał auto bez powodu. Straty nie są małe
44-latek ma spore problemy. Jest podejrzany o zniszczenie auta. Okazało się, że działał w warunkach recydywy. 27.04.2026 14:14
Poważny wypadek na Górnej. Ranne zostały dwie osoby
Poważny wypadek na Górnej. Ranne zostały dwie osoby
Jeszcze kilka godzin mogą potrwać utrudnienia na ul. Paradnej w Łodzi. W piątek (24 kwietnia) po godz. 13 Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych, w którym ucierpiały dwie osoby. 24.04.2026 19:55
Badania techniczne tylko na papierze. Diagnosta zatrzymany
Fałszywe badania techniczne aut w Łódzkiem. Diagnosta zatrzymany
Badania techniczne tylko na papierze. Diagnosta zatrzymany
Szokujące ustalenia funkcjonariuszy z Wydziału do walki z Korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Jak wynika z ustaleń śledczych, w jednej ze stacji kontroli pojazdów w powiecie piotrkowskim miało dochodzić do procederu polegającego na potwierdzaniu wykonania badań technicznych samochodów, które w rzeczywistości w ogóle nie były przeprowadzane. 21.04.2026 15:12
Nie ustąpiła pierwszeństwa i uderzyła w Mercedesa. Niebezpiecznie na Widzewie
Nie ustąpiła pierwszeństwa i uderzyła w Mercedesa. Niebezpiecznie na Widzewie
Nie ustąpiła pierwszeństwa i uderzyła w Mercedesa. Niebezpiecznie na Widzewie
Uraz biodra, mandat i punkty karne - to konsekwencje, z którymi musi zmierzyć się 66-letnia kierująca. Kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w Mercedesa. 17.04.2026 12:34
Wypadek pod Łodzią. Dwie osoby ranne, droga całkowicie zablokowana
Wypadek pod Łodzią. Dwie osoby ranne, droga całkowicie zablokowana
Wypadek pod Łodzią. Dwie osoby ranne, droga całkowicie zablokowana
Poważne utrudnienia czekają na kierowców, którzy w czwartek (16 kwietnia) przejeżdżają przez miejscowość Dobra pod Zgierzem. 16.04.2026 14:09
Dom grozy w Zgierzu. Pensjonariusz miał masować oskarżonemu nogi!
Dom grozy w Zgierzu. Pensjonariusz miał masować oskarżonemu nogi!
Dom grozy w Zgierzu. Pensjonariusz miał masować oskarżonemu nogi!
Na środowej (15 kwietnia) rozprawie w sprawie zaniedbań w zgierskim domu schronienia nie pojawił się oskarżony Marek N., którego zwolniono z aresztu. Mężczyźnie, który był prezesem prowadzącej ośrodek fundacji i podawał się za księdza, postawiono 30 zarzutów, oskarżając m.in. o przyczynienie się do śmierci 12 podopiecznych. Proces toczy się w Sądzie Okręgowym w Łodzi. 15.04.2026 15:38
Młody kierowca bmw szarżował nocą na ulicach Łodzi. Wpadł na parkingu centrum handlowego
Młody kierowca bmw szarżował nocą na ulicach Łodzi. Wpadł na parkingu centrum handlowego
Młody kierowca bmw szarżował nocą na ulicach Łodzi. Wpadł na parkingu centrum handlowego
Dziwne manewry kierowcy bmw zwróciły uwagę policjantów z Wydziału Patrolowo-Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. 14.04.2026 15:14
Przyszedł się ogrzać, skończył w więzieniu
Przyszedł się ogrzać, skończył w więzieniu
Przyszedł się ogrzać, skończył w więzieniu
Do nietypowej sytuacji doszło na jednej z komend policji w Łódzkiem. Łodzianin, który przyszedł się tam ogrzać, został... zatrzymany. 13.04.2026 08:16
73-latka uduszona w wynajętym pokoju
73-latka uduszona w wynajętym pokoju. Czy zbrodni dokonała 70-letnia sprzątaczka?
73-latka uduszona w wynajętym pokoju
Czy 70-letnia Małgorzata N., pracownica hostelu przy ul. Strykowskiej w Łodzi, zabiła 73-letnią najemczynię jednego z pokoi? Proces w tej sprawie rozpoczął się w czwartek (9 kwietnia) w Sądzie Okręgowym w Łodzi. Na wniosek obrony wyłączono jego jawność, natomiast podczas wcześniejszego przesłuchania na policji oskarżona nie przyznała się do winy. Grozi jej dożywotnie pozbawienie wolności. 09.04.2026 16:21
Szpital Kopernika po incydencie w Wielką Sobotę. Pielęgniarki, które były pijane na dyżurze, już nie pracują
Szpital Kopernika po incydencie w Wielką Sobotę. Pielęgniarki, które były pijane na dyżurze, już nie pracują
Szpital Kopernika po incydencie w Wielką Sobotę. Pielęgniarki, które były pijane na dyżurze, już nie pracują
Ta sprawa wywołała ogromne poruszenie. Podczas dyżuru na oddziale kardiologii w łódzkim Koperniku dwie pielęgniarki urządziły sobie imprezę. Gdy na miejsce przyjechała policja, okazało się, że obie miały w organizmie ponad 2 promile alkoholu. 08.04.2026 15:33